MICROWATERJET - PŘESNÉ ŘEZÁNÍ VODNÍM PAPRSKEM

       Po více jak miliony let voda vytvářela řadu působivých tvarů a struktur. Přenesli jsme tento příklad z přírody do našho stroje microwaterjet - přesné řezání vodním paprskem, a vytvořili jsme mocný a přesný proces, jak efektivně řezat vodou. Na českém a slovenském trhu zastupujeme firmu  MDC Max Daetwyler AG.  Stroj microwaterjet - přesné řezání vodním paprskem, byl vyvinut spoluprací švýcarských firem Daetwyler Group a Waterjet AG. Stroj microwaterjet otevírá nové možnosti. Výrobní proces zajišťuje stabilní, opakovatelnou a přesnou produkci dílů a nejjemnějšími konturami. Microwaterjet je stroj, do kterého byla vložena vysoká přesnost, efektivita a procesní spolehlivost na základě konzervativní technologie řezání vodním paprskem. Vysoce přesná technologie microwaterjet přináší revoluční aplikace této šetrné výrobní metody.

      Microwaterjet nabízí stejnou přesnost jakou by jste čekali od EDM řezání drátem a nebo vyspělých laserových technologií, se širokým polem aplikací technologie vodního paprsku.

Stroj je desetkrát přesnější než konvenční technologie pro řezání vodním paprskem, s možností dosažení přesnosti až +/- 0,01 mm.